úterý 14. srpna 2012

MELLUZÍNČINA POSLEDNÍ LETNÍ DOVOLENÁ A UZAVŘENÍ OBCHŮDKU aneb ANI MUK! :)

Mé milé, 

Mňam! :)
Nachyluje se čas, kdy Mellu vyhlásí TOTÁLNÍ ODPOČINEK bez jakéhokoliv ŠPITÁNÍ, EMAILOVÁNÍ, ZAPÍNÁNÍ NOTEBOOKU...prostě OPRAVDOVÉ VOLNO :).

LÁTKY PLNÉ RADOSTI SE TEDY PONOŘÍ DO DOČASNÉHO TICHA OD STŘEDY 22/8 DO ÚTERÝ 4/9/2012. V pondělí bude totiž "všechno" jinak, protože naši statečnou prvorozenku čeká první velká životní změna...s tatínkem ji povedeme poprvé oficiálně do školky a jak to bude ten den vypadat, nikdo neví :). 

Během tiché prázdninové doby se opravdu budu snažit odpočívat, což jinak skoro vůbec nedělám a nabírat síly na podzimní sprint směrem k Vánocům :). Ano, ano, už se to blíží :))...

Obchůdek pro Vás zůstane i tak otevřený, takže můžete nakukovat, rozmýšlet, přemýšlet, kombinovat, házet i vyhazovat z košíčků a nebo jen sem tam áchnout :). A když neáchnete teď, áchnete určitě v září, říjnu, listopadu nebo v prosinci pod stromečkem :)))...

OBJEDNÁVKY MŮŽETE SMĚLE POSÍLAT, ale VYŘÍZENY budou AŽ PO NÁVRATU.

POSLEDNÍ PŘEDDOVOLENKOVÉ OBJEDNÁVKY, KTERÉ PŘIJDOU DO NEDĚLE 19/8 a platby se načtou do úterý 21/8, SE BUDU SNAŽIT VYŘÍDIT NEJDÉLE DO STŘEDY 22/8. 

OSTATNÍ OBJEDNÁVKY BUDOU EXPEDOVÁNY v závislosti na přijatých platbách po návratu z dovolené. 

POKUD POŠLETE SVOU OBJEDNÁVKU DO 19/8 A VÍTE, ŽE NEBUDETE SPĚCHAT NA VYŘÍZENÍ, připište do POZNÁMKY - POLOVIČNÍ POŠTOVNÉ a já ji vyexpeduji až po svém návratu. Ušetříte tak penízky na zmrzku a mě drahocenný čas, který pak strávím balením kufru a spol. :)

POKUD POTŘEBUJETE MATERIÁL KE SVÉMU TVOŘENÍ A NA PŘEDŠKOLÁČKOVÝ PRODEJNÍ FINIŠ, OBJEDNEJTE HO RADĚJI HNED TEĎ :)...nebo počkejte do večera na "kaufmanovské" novinky, které v rychlosti šupnu do nabídky, pokud látky dorazí tak, jak je v plánu :).

Děkuji za pochopení mého prázdninového já :). 

Báječné letní dny s vůní moře i přicházejícího podzimu přeji :), 

Vaše Mellu houkající do noci :))

1 komentář:

  1. Mellu, krááásně si užij dovolenou lenošící.
    A malé Milu - š´tastný start do školky :-)

    OdpovědětVymazat