sobota 10. srpna 2013

POZOR - DOVOLENKOVÁNÍ V MELLUZÍNOVĚ ANEB NOŽKY HŮRE :)


Milé dámy, milí páni, 

Jak již bylo avizováno newslettery v průběhu léta,  už i k nám se konečně blíží zasloužená doba letní relaxace a proto oznamujeme, že v týdnu od pondělí 12/8 začínáme upadat do mírného skluzu v odesílání objednávek (i když se budeme stále moc snažit nic nezdržovat a posílat tak rychle, jak to jen půjde :)).


Od pondělí 19/8/2013 se náš odesílací chod zastaví úplně a odesílat budeme opět až cca ve středu 4/9/2013. Poslední uhrazené balíčky a dobírkové objednávky zaplacené či obdržené k pátku 16/8 budou odcházet nejdéle v úterý 20/8. Pokud nebude objednávka uhrazena do této doby, prosíme o pochopení, opravdu už po tomto termínu nebude v našich časových možnostech ji zpracovat.

Objednávky můžete však stále posílat, průběžně je budeme odsouhlasovat. Vyřizovány pak budou dle připsaných úhrad na účtu. 

Nenechávejte své objednávky na poslední chvíli, prosím, jsme tu pro Vás už jen týden a byla by škoda nevyužít naši báječnou širokou nabídku pro Vaše ratolesti i Vás samotné :). Objednávky rádi sloučíme, jen nám o tom řekněte :).

Během víkendu také doskladníme další novinky a oblíbené doobjednané vzory - a že jsou naprosto dokonalé! :)

Jako bonus za delší čekací dobu na expedici, nabízíme PRODLOUŽENÍ AKCE POLOVIČNÍHO POŠTOVNÉHO, KTERÁ BUDE PLATIT AŽ DO DOBY, NEŽ SE PO NÁVRATU DO REALITY VZPAMATUJEME A ZAČNEME NORMÁLNĚ FUNGOVAT. Připočtěte si k tomu ještě zákaznickou slevu a uvidíte, jak s námi ušetříte :).


POKUD na vyřízení své objednávky SPĚCHÁTE, ZDŮRAZNĚTE nám to, prosím a mějte s námi trpělivost :). 

Děkujeme za pochopení a přejeme i Vám báječnou druhou polovinu léta plnou velkých i malých radostí :). 

Vaše Mellu a spol.

Žádné komentáře:

Okomentovat