středa 26. března 2014

Pozvání na PPM a prosba našim jedinečným švadlenkám :)Naše milé a milí :), 

Kdybyste o víkendu 4.-6.4 2014 nevěděli coby, nechoďte do Obi a přijďte se pokochat na celou prodejní výstavu PPM, okouknout nádherné quilty, naši konkurenci, ale hlavně NÁS! :) Moc se na Vás těšíme a věříme, že si celou akci všichni i s Vámi užijeme na maximum stejně tak jako minulý rok!


A protože si rádi náš "stánek" ladíme tak, aby nám v něm bylo příjemno, rádi bychom Vás touto cestou požádali o pomoc s prezentací materiálů, které u nás nakupujete a ze kterých šijete své originální kousky. Ať už šijete jen tak pro radost a známé či své zákazníky a máte-li pár kousků, které byste nám mohli zapůjčit k prezentaci, budeme Vám velmi vděční.
Mohou to být kabelky, šatky, sukně, dekorace, trička, deky...výjimku tvoří opravdu malé dekorace, které bychom nemohli "ohlídat". 
 
Pokud se rozhodnete nám své výrobky na pár dnů zapůjčit, prosíme o následující: 

1) Pošlete nám je co nejdříve buď doporučeným listovním psaním nebo balíkem do ruky na adresu (balíčky tu potřebujeme mít nejdéle do STŘEDY 2/4/2014) :
U MELLUZÍNKY - LÁTKY PLNÉ RADOSTI
Milena Klusoňová
T.N. Kautníka 727
56501 Choceň
tel:605519264
email: umelluzinky@email.cz 

2) Své výrobky si jasně označte - nejlépe přímo Vaší visačkou. Můžete nám poslat i pár svých vizitek :).

3) Z prostorových důvodů zatím nemůžeme zaručit kolik a čeho budeme moci vystavit. Pokud víte, že v případě zájmu ze strany návštěvníků PPM můžeme Váš výrobek prodat, prosím, napište si cenu na visačku. Po PPM bychom Vám utržený peníz poslali na Váš účet, případně můžeme nabídnout slevový kupon na nákup do našeho obchůdku v hodnotě vybraných tržeb :). 

4) O Vaše výrobky se budeme starat jako o vlastní a hlídat je zrakem ostřížím. V případě, že by se našel nějaký nenechavec, který by si zboží vzal, aniž by mu patřilo, jeho hodnotu Vám samozřejmě uhradíme my.

5) Ihned po PPM vše protřídíme, srovnáme a pošleme zpět k Vám. 

6) Určitě počítejte i s malou odměnou pro Vás jako poděkování za Váš čas, laskavost a důvěru v nás :).

Ještě jednou moc děkujeme (i těm, kteří nedočetli až sem :)) a těšíme se na Vás v loňském složení: velkopodnikatelka Mellu, výběrčí šustivých hodnot, drahocenný muž a "chlap pro všechno" v jednom Aleš a naše báječné pomocnice Péťa, Olča a Káťa, se kterými je radost už jen být :).

Samé krásné a dobré dny přeji,
Vaše Mellu v předvýstavním letu

2 komentáře:

  1. Milá Mellu, moc držím palce, určitě se vše vyvede velmi dobře :) My budeme mít bohužel (ale jinak jsme moc rádi) návštěvu :), jinak bych sedla na vlak a dojela se podívat. Tak snad příští rok :) Mějte se krásně, Jola

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Joli milá, moc děkujeme za krásné přání a vzkaz :). Není všem dnům konec :). Užijte si i Vy velkou pohodu s návštěvou :). Prima jarní čas přeji,m.

      Vymazat