pondělí 30. června 2014

NAŠE DOVOLENÁ A VÝHODY PRO VÁS :)

Naše milé a milí :), 

Dovolujeme si avizovat naši dovolenkovou pauzu, která se již kvapem blíží :). S sebou přináší pomalejší odesílání balíčků. Můžete nám věřit, že se po našem návratu vrhneme do všeho opět naplno a budeme se snažit odesílat tak rychle, jak to jen půjde. 


Náš eshop www.umelluzinky.cz pro Vás bude fungovat neustále, takže můžete směle vybírat, kombinovat, nakupovat i v průběhu našeho odpočinku :).

Poslední předdovolenkové balíčky budou odcházet cca V PÁTEK 4/6/2014 (ÚHRADA NUTNÁ NEJDÉLE DO STŘEDY 2/7/2014).

První podovolenkové odesílání předpokládáme VE STŘEDU 16/7/2014

Jako bonus za Vaše čekání na zpracování své objednávky nabízíme POŠTOVNÉ ZDARMA a POLOVIČNÍ POŠTOVNÉ (viz avizo na obrázku). 

U drobnějších dodávek si vyhrazujeme právo upravit poštovné z balíku do ruky/na poštu a u dpd balíčků na doporučené listovní psaní odpovídající hodnotě a objemu zásilky.

Veškeré objednávky budeme schvalovat buď průběžně či až po našem návratu (od 14/7). Pokud potřebujete naši urgentní asistenci či radu, prosím volejte na 605-519-264. Pokud nejsme ve střehu, voláme zpět v příhodném okamžiku a rádi se s Vámi domluvíme :). 

POŠTOVNÉ ZDARMA a POLOVIČNÍ POŠTOVNÉ bude nastavováno MANUÁLNĚ NÁMI PŘI PŘÍPRAVĚ VAŠÍ FAKTURY. Podklady k úhradě již dostanete s upraveným poštovným.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

Krásné léto plné naplňujících chvil, setkání a relaxace, 

přeje Mellu a spol. :)


1 komentář:

  1. Krasnou dovolenu prejeme a dekujeme za bonus !!!! Oxy

    OdpovědětVymazat