středa 30. července 2014

Jen pro ten dnešní den aneb poslední šance předdovolenkově objednávková :)Naše milé a milí :), 

Dnes (STŘEDA 30. 7. 2014 DO 14:00) máte možnost využít poslední předdovolenkovou šanci poslat nám svou objednávku (dodání buď na dobírku  nebo převodem – zde požadujeme po odsouhlasení objednávky zaslat obratem kopii příkazu k úhradě) . Objednávky takto přijaté budeme ještě schopni vychystat před naší dovolenou nebo odfrčí  nejdéle v pondělí  4/8/2014. 

OD ČTVRTKU 31. 7. 2014 MÁTE TAKÉ MOŽNOST POSÍLAT NÁM SVÉ OBJEDNÁVKY A MY VÁM NA NĚ APLIKUJEME POLOVIČNÍ POŠTOVNÉ (vše bude upraveno manuálně při odsouhlasení objednávky – lepší poštovné uvidíte pak na své faktuře). 

JEDINOU PODMÍNKOU PRO UZNÁNÍ POLOVIČNÍHO POŠTOVNÉHO JE OBJEDNÁVKA V MIN. HODNOTĚ 500CZK vč. DPH.

Objednávky budou odsouhlasovány v závislosti na našem přístupu k internetu. Může to být jak průběžně během dovolené, tak až v neděli  10. 8. 2014. 

Vyhrazujeme si právo upravit výši poštovného tak, aby odpovídala hodnotě a objemu balíčku. O způsobu odeslání budete informování na faktuře. Věřte, prosím, že poštovné upravíme tak, aby Vám balíček v pořádku dorazil a zbytečně jsme nepřepláceli Českou poštu (zejména :)).

Stříhat a připravovat Vaše objednávky budeme až od pondělí 11. 8. 2014. Prosím, počítejte tedy s 2-3 týdenní dobou dodání od okamžiku zaslání své objednávky k nám (toto je extrém - samozřejmě se budeme snažit stáhnout odeslání od nás na minimum a vypravit Vám balíčky co nejdříve :)).

Pokud byste s námi potřebovali své látkové potřeby prokonzultovat, určitě volejte na 605 519 264 (Milena alias Melluzína). Jakmile bude chvilka volná, voláme zpět :). 

Váháte nad objednávkou a potřebujete k látkám ještě něco dalšího doladit? Objednejte to, co je nyní skladem a po naší dovolené dořešíme Vaši objednávku kompletně.  Ať se Vám v mezičase nevyprodá to, po čem Vaše srdce touží :). 

NEZAPOMEŇTE – u nás Vám více objednávek můžeme sloučit do jednoho balíčku, za jedno poštovné, jen o tom musíme včas vědět :). Prosíme o poznámky do objednávky, případně přímo výběr „SLOUČENÍ OBJEDNÁVEK“ v kolonce poštovného. 

Děkujeme za pochopení našeho odpočinkového klidu a přejeme i Vám krásné a radostné chvíle letnivé strávené ve zdraví a pohodě :). 

Vaše Mellu a spol. 

PS: A nezapomeňme, že naši andělé strážní neodpočívají nikdy. Buďme jim za to vděční a mějme je rádi, oni nás milují neustále  :).

Žádné komentáře:

Okomentovat