čtvrtek 28. února 2019

AKTUALIZACE k 1.3.2019 - Věrnostní zákaznické slevy v eshopu U Melluzínky - www.umelluzinky.cz


 Líbí se Vám u nás? :) Tak to je super! :)

Máme pro Vás aktuální slevová pravidla, která si zasloužíte :).

Od 1.3.2019 se vracíme k manuálnímu sčítání Vašich slev. Proč?

Ačkoliv jsme si od automatizovaného načítání slev dle uhrazených objednávek slibovaly mnohé - zaváděly jsme ho v létě 2017, naše eshop platforma ho prostě neumí nastavit tak, aby nám fungoval, jak si přejeme. Nevadí, dáme to i tak a Vaše věrnostní slevy se tím rozhodně nemění :).

Pojďte se nechat hýčkat systémem naši věrnostních zákaznických slev a využijte si je naplno! :)


 • PLATNOST NOVÉHO SLEVOVÉHO VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU: od 1/3/2019 (zahrnuje Vaši kompletní objednávkovou historii v našem eshopu od r.2012)
 • JAK SLEVU UPLATNIT: Vyplnění registrace nového zákazníka v eshopu www.umelluzinky.cz nebo přihlášení k nám do eshopu při použití svých stávajících registračních údajů (přihlašovací jméno + heslo).

Proč je nutná registrace/přihlášení?
Bez registrace/přihlášení nelze slevu aplikovat na Váš zákaznický účet a objednávku (administrativní systém eshopu toto nepodporuje). Zvýhodněná cena se Vám u zboží zobrazí ihned po prvním přihlášení k nám do eshopu. Výši Vaší slevy vidíte nastavenou ve své zákaznické sekci.

Jaké druhy slev na Vás čekají? 

    1. SLEVA JEDNORÁZOVÁ

 •  POŠTOVNÉ ZDARMA PO ČR - Platí pro objednávky v hodnotě 2.500Kč vč.DPH a výše. Na Slovensko a do dalších evropských zemí dodáváme balíčky v této hodnotě s odpovídající slevou na poštovné. Platí jak pro registrované, tak neregistrované zákazníky. Aktuální poštovné a přepravce najdete ZDE.
 • Jednorázová sleva 10% na daný vzor při odběru většího návinu - platí od 5bm/1 vzor/1 střih. Vyplatí se, pokud se chystáte vybavovat nově interiér - třeba nové závěsy nebo dětský pokoj. Nebo šijete ve velkém ;). Platí pouze pro REGISTROVANÉ zákazníky. Jednorázovou slevu 10% na daný vzor nelze využít, použijete-li ve své objednávce náš uvítací slevkupon na 100Kč pro nové zákazníky.
 

     2. VĚRNOSTNÍ ZÁKAZNICKÁ SLEVA V ZÁVISLOSTI NA OBJEDNÁVKOVÉ HISTORII (celková sleva na objednávku)
Jednáme s Vámi i spolu férově! :)

 • 0-2.999Kč - sleva 2% 
 • 3.000-4.999Kč – sleva 3%
 • 5.000-14.999Kč – sleva 5% 
 • 15.000-24.999Kč – sleva 7%  
 • 25.000Kč a výše – sleva 10%

 

 

Jak svou zákaznickou slevu uplatnit?

 1. Před zasláním své objednávky se vždy nejprve přihlašte k nám do eshopu na www.umelluzinky.cz.
 2. Jednorázovou slevu 10% (5bm a více - viz výše) Vám nastavíme na faktuře individuálně.
Těšit se můžete i na drobná překvapení přibalená do svých balíčků :).
  
Objednáváte poprvé?

Těšte se na slevu 2% a začlenění do našeho věrnostního slevového systému pro registrované zákazníky - pozor - HLÍDEJTE SI, abyste byli zaregistrováni opravdu pouze a jen pod 1 účtem (= 1 přihlašovací jméno a heslo), ať se Vaše objednávková historie načítá s odpovídající slevou!

 

Na co se zákaznická sleva nevztahuje?

Zákaznická sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty (zbytkové kousky, akční výprodeje). Na akční výprodeje a zbytkové kousky nelze také využít žádné další slevové kupony ani dárkové certifikáty.

Mellu DOPORUČUJE:

 • Nakupujte ve větším  – ušetříte nejen za poštovné, ale i za látky! :)
 • Buďte vždy před svým nákupem přihlášeni jako registrovaný uživatel na www.umelluzinky.cz a maximálně si svou slevu využijte.
 • Objednávejte vždy pod stejným přihlašovacím jménem nebo si ho aktualizujte ve své registraci. Slučování různých účtů do jednoho není technicky možné, ani tak manuální přenastavování slev.
 • Výši své aktuální slevy vidíte vždy až po přihlášení do eshopu ve své zákaznické sekci. Najdete tam i veškerý přehled svých objednávek včetně faktur v pdf a informace o stavu Vaší objednávky na naší straně.
 • Vaše sleva začíná na 2% a může dosáhnout až 10%. Na vyšší slevu máte nárok až v okamžiku, kdy jsou Vaše předchozí objednávky zcela uhrazeny. 
 • Prosíme, HLÍDEJTE SI SVOU OBJEDNÁVKOVOU HISTORII a pokud máte nárok na slevu vyšší, určitě se nám ozvěte. Spolu vše doladíme a my Vám rády tu správnou výši slevy nastavíme.
 • JAK ZJISTÍM, JAKÁ JE MÁ OBJEDNÁVKOVÁ HISTORIE? 
1. Pokud jste si svou registraci u nás nevytvořily sami, tak s každou první objednávkou vzniká automatická registrace. Na email Vám přijde žádost o potvrzení svého emailu a registrace. Také Vám dorazí heslo pro přihlášení do Vaší zákaznické sekce. 
 
2. Po přihlášení do eshopu www.umelluzinky.cz se otevře ZÁKAZNICKÁ SEKCE, ve které najdete souhrn všech svých faktur a objednávek.
  
UPOZORNĚNÍ NA ZÁVĚR:
Při úhradě své faktury buďte pozorní, prosím a fakturu si vždy rozklikněte. Hraďte opravdu to, co hradit máte. Často se stává, že si při úhradě nezohledníte svou uznanou slevu a my pak vše řešíme operativně s Vámi, byť jde o 5Kč. Pokud se tak stane, od 24.6.2017 Vám tato sleva propadá a nemáte na ni zpětně nárok. Děkujeme za pochopení.

  
Přejeme Vám příjemné surfování po našich látkách a těšíme se nastříhanou! ;)
Vaše látkové přítelkyně Mellu (ta krásná vpravo) a Péťa (ta krásná vlevo)

 •     Pozn: Internetový obchod www.umelluzinky.cz si vyhrazuje právo zasahovat a upravovat věrnostní nastavení systému v případě nevyhnutelné nutnosti dle vlastního uvážení a toto vše neprodleně avizovat zákazníkům v rámci newsletteru a na svých prodejních stránkách www.umelluzinky.cz. Děkujeme za pochopení. Poslední změny provedeny ke 28/2/2019.


 

Žádné komentáře:

Okomentovat