úterý 20. března 2012

Krásný první jarní den - a nejen ten :)...

Mé milé, 

Mellu se pomalu vzpamatovává z virózového útoku a než jí tělo dovolí, procvičí aspoň mozek a prsty na klávesnici :)...a pak honem k balíčkování a Vám všem, které netrpělivě čekáte na "ten svůj" :). 

Ať je Váš první jarní den co nejvoňavější! :)

   
Zdroj: Pinterest
Pokud jste na tom stejně jako já a nemoc Vám nedovoluje vyvíjet větší aktivitu, můžete přemýšlet o velikonoční výzdobě a nechat se inspirovat magazínem Better Homes and Gardens! :) Sice po Vás bude server nejprve požadovat registraci k newsletteru a teprve potom zobrazí článek a vajíčkovací tipy, ale inspirace není nikdy dost, tak proč si ji hojně a pravidelně nedopřávat! :))
Zdroj: Better Homes and Gardens - Jak využít zbytky látek bez šití :)Zdroj: Better Homes and Gardens - Opět bez šití - tentokrát scrapbookové samolepky a zabavíte i dětičky :)...Další vajíčková inspirace :)...

Pro milovnice netradičních věnců na dveře tu mám tipy dva :). Jeden bych nazvala "Jak zrecyklovat mužův šatník" a druhý "Staré dobré časy" :). 

Zdroj: Nesting Place

Zdroje: Jone Design Company - návod zde :).
Pro ty, kterým již otrnulo :), vkládám tutoriálek na fešný jarní top :). A vybrat si na něj můžete látečku od Mellu - jak jinak :)). 

Zdroj: Sew, Mama, sew!
A pokud na tvoření zrovna nemáte náladu, tak sežeňte ingredience a o víkendu ukuchtěte výborný jarní ČESKÝ koláč! :) Sama ho zatím vyzkoušený nemám, takže ohlasy vítám :))...Nejen na koláč :)))...

Zdroj: www.gurmanka.cz


Ať je Vám krásně slunečno, zdravo a všecinko stíháte tak, jak potřebujete :)!
Vaše Mellu bacilková :)

5 komentářů:

 1. Mellu, to je barevné pokocháníčko!A sluníčko ty poslední zbytky bacilů taky vyžene ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Mellu Tobě i holčičkám taky přeji krásné sluněčné jarní dny a moc děkuji za krásnou inspiraci :*-))

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, Mellu,
  krásně jsi mě jarně naladila... Zvlášť ty "kytky v hrnci", už aby to na zahradě tak kvetlo. Na půlce zahrady máme ještě sníh, na té druhé bláto, tak musím počkat :).
  Hezké dny, milá! M

  OdpovědětVymazat
 4. Ten koláč vypadá opravdu zajímavě, já ho určitě vyzkouším.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak na to jsem už teď zvědavá! :))

   Vymazat