pondělí 5. března 2012

S Mellu na věčné časy…aneb sleva vždy potěší :)…


*************************************************************************** 
Jak pravil nestárnoucí klasik: „Nechci slevu zadarmo…“ :)…Máte ji tedy mít! :)

Mellu si moc váží toho, že tu jste s ní…opakuji se stále a opakovat se i v budoucnu budu, to mi věřte :). Bez Vás by totiž nebylo plných regálů, ba ani látkové radosti a lásky, která k Vám v každém balíčku putuje. Nebylo by ani nových kolekcí a v mém látkárničkovém království  by zavládla zima a nám všem by bylo smutno veliké – nejen po těch barevných kráskách, ale hlavně PO VÁS! :)

A proto si tu radost ze společného setkávání musíme hýčkat :)…což pro mne znamená hýčkat si zejména Vás :).  Jste úžasné a zasloužíte si to! :)

O jakém hýčkání že je řeč? No přeci o SLEVOVÉM!!! :)

Aby byl pro Vás nákup u Melluzínky zase o kousek více příjemnější a mohly jste se ve svém výběru za výhodnější cenu:
 • více rozšoupnout :) 
 • méně rozšoupnout a ušetřený peníz věnovat třeba dětem na zmrzku nebo ho promlsat u šití či s kamarádkou v cukrárně…,
 •  méně rozšoupnout a pozvat svého nejoblíbenějšího muže na pivo…:),
…je pro REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY PŘICHYSTÁN NOVINKOVÝ SYSTÉM VĚRNOSTNÍCH SLEV V ZÁVISLOSTI NA OBJEDNÁVKOVÉ HISTORII :) NEBOJTE SE SLEV VYUŽÍVAT, CO TO JDE :)! 

A teď už honem k věci :)…

Účinnost slevového věrnostního systému:  OD 05/03/2012

Podmínka uplatnění slevy: REGISTRACE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.UMELLUZINKY.CZ

Proč je nutná registrace? Bez registrace nelze slevu aplikovat na Váš zákaznický účet (administrativní systém eshopu toto nepodporuje) a Vám by se pak nezobrazovala zvýhodněná cena.

Jaké druhy slev na Vás čekají?  

    1. SLEVA JEDNORÁZOVÁ
 •  Nákup v hodnotě 2500Kč a výše – poštovné a doprava zdarma
 • Objednávka za 5000Kč – sleva 5%
 • Objednáváte poprvé? - sleva 2% a začlenění do slevového systému pro registrované zákazníky - pozor - hlídejte si, abyste byli zaregistrováni opravdu pouze a jen pod jedním účtem, ať se Vaše objednávková historie načítá správně! :)

     2. SLEVA VĚRNOSTNÍ V ZÁVISLOSTI NA OBJEDNÁVKOVÉ HISTORII

 • 0-2999Kč - sleva 2% 
 • 3000-4999Kč – sleva 3%
 • 5000-14999Kč – sleva 5% 
 • 15000-24999Kč – sleva 7% 
 • 25000Kč a výše – sleva 10%

POZOR – SUPER HÝČKADLO :) – SLEVY SE SČÍTAJÍ a KOMBINUJÍ!!!! :) 

Příklad: 
 1. Jste u Mellu poprvé a nakoupíte za 5000Kč – uplatníme Vám 5% slevu a ještě pošleme balíček na naše náklady :). 
 2. Jste pravidelnou zákaznicí/zákazníkem s objednávkovou historií  16000Kč a nakoupíte za 5000Kč – uplatníme Vám poštovné/dopravu zdarma a k tomu všemu ještě krásnou 12% slevičku (součet 5%+7%).
Těšit se můžete i na látkové vzorky přibalené do všech Vašich balíčků dle „Melluvýběru“ v závislosti na hodnotě Vaší objednávky a momentálním barevným rozpoložení výše zmiňované M. :).

OBECNÁ UPOZORNĚNÍ :)
 • Nakupujte ve větším  – ušetříte nejen za poštovné, ale i za látky! :)
  • PROSÍM - SLEDUJTE SI SVOU OBJEDNÁVKOVOU HISTORII (toto lze snadno přímo ve Vaší zákaznické sekci po přihlášení do obchůdku). SLEVOVÝ SYSTÉM JE NASTAVOVÁN MANUÁLNĚ A NENÍ V NAŠICH SILÁCH KONTROLOVAT VEŠKERÉ PŘÍCHOZÍ OBJEDNÁVKY, KTERÉ JSOU ZASLÁNY - BYŤ OD PRAVIDELNÝCH ZÁKAZNÍKŮ - BEZ PŘIHLÁŠENÍ SE DO SYSTÉMU ESHOPU. U objednávek zaslaných BEZ PŘIHLÁŠENÍ, aplikujeme automaticky POUZE SLEVU 2%, byť byste měli dle historie nárok na slevu vyšší

  •   V případě, že se Vám bude dle Vaší objednávkové historie zdát, že máte nárok na slevu vyšší  než jaká je automaticky aplikována, pište, prosím :). Ošidit Vás rozhodně nechceme a z Vašeho výhodného nákupu máme radost :). Zpětná upozornění na již uzavřené objednávky nejsme schopni akceptovat ani kompenzovat.  

  • Zodpovědnost za správně nastavenou slevu v průběhu času je momentálně na Vás.  Děkujeme za pochopení a přejeme si, aby eshop platforma, pod kterou je náš obchod provozován, do budoucna přišla s lepším a automatizovaným řešením :).                                                                                            
  • Ušetřené penízky za výhodnější nákup pak můžete směle vkládat do originální ušité pokladničky :).
   Pokladnička na další nákup u Melluzínky :)
     

  Těším se na Vás!
  Vaše Mellu opět v letu :)

  Pozn: Internetový obchod www.umelluzinky.cz si vyhrazuje právo zasahovat a upravovat věrnostní nastavení systému v případě nevyhnutelné nutnosti dle vlastního uvážení po předchozím avizu všem registrovaným zákazníkům.Poslední změny provedeny ke 14/3/2013.

  9 komentářů:

  1. Ahoj Mellu,

   moc Tě zdravím. Konečně jsem Tě našla i na blogu. Jdu se kochat k Tobě do obchůdku.
   A víš co mě těší? Že to máááám kousek.

   Pa pá
   Sabrina

   OdpovědětVymazat
  2. Mellu,
   ach, Ty jsi štědrá! Ráda bych dosáhla těch 25 tisíc :)). Ale obdivuju Tě, že ty počty zvládáš - než jsem dočetla do konce, nepamatuju si, co bylo na začátku :)). Nebo na to máš supervýkonný program?
   Měj se moc hezky, díky za Tvou snahu a milá slova.
   M

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Štědrost je mi vlastní :))))Zlatínko, já doufám, že se do toho nezamotám :)))...supervýkonný program funguje částečně, a pak musí nastoupit můj supervýkonný mozek, který mě občas pěkně šulí :))))))...

    Vymazat
  3. Ahoj, tvůj blog je krásné místo a jsem moc ráda, že jsem tě dnes našla. Jdu si to tady prolézt a přidávám se hned k pravidelným čtenářům.
   Můžu tě pozvat na návštěvu ke mně?

   http://vad-art.blogspot.com/

   Hezký den! S.

   OdpovědětVymazat
  4. Ahoj Melluzínko.. tedy to je ale lákavé.. budu si muset dát penízky stranou zas na nějaké pěkné nové látečky (teda už mám vyhlídnuté :)) ) .. a možná někdy naviděnou v Chocni :o)))
   pa. K.

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Lákám ráda :)))...budu se těšit a třeba i z oka do oka :)))...však já o tom "Kateřinkovatém" přátelství na dálku vííím :))))...to by bylo prima setkání! :)

    Vymazat
  5. Však už se taky nějaká návštěvička peče:-)) Kateřinky tě přepadnou:-)

   OdpovědětVymazat