čtvrtek 14. června 2012

Předlondýnské okamžiky a chod obchůdku :)

Mé milé zákaznice, duše spřízněné i jen tak procházející, 


Mellu se chystá na velký dobrodružný výlet společně se svými drahými přáteli z choceňského amatérského komorního sboru Cantus :). Pod vedením Jiřího Kopeckého budeme zpívat v sobotu 23.6.2012 v předolympiádovém Londýně :). To vše se děje díky přátelskému pozvání místního sboru Intimate Voices, který bude zpívat jakbysmet :). Pokud budete tou dobou poblíž a budete mít chuť poslouchat (nejen) češtinu, určitě se přijďte podívat, moc rádi Vás uvidíme a za každou českou podporu budeme velmi vděční :)!

Festiválek Nechanice 2011
Cantus Choceň na festiválku v Nechanicích - Mellu ještě s Haňou v bříšku :)
St Thomas’ Church, Finsbury Park, London, N4 2EF
on Saturday 23 June 2012 at 7.30 pm
Tickets £10/ £5 concessions


S tímto "výletem" je také spojen omezený chod obchůdku z důvodů organizačních - prosím Vás tedy o velkou trpělivost při vyřizování svých objednávek. Veškeré objednávky, které budou uhrazeny do ÚTERÝ 19/6/2012 se budu snažit vyřídit ještě ten samý týden před odjezdem. Ostatní objednávky pak v týdnu od 25.6.2012. K dispozici pro Vaše dotazy budu opět 26.6. - ÚTERÝ. 


POKUD NA SVOU OBJEDNÁVKU SPĚCHÁTE, URČITĚ NAPIŠTE A BUDU SE SNAŽIT VYŘÍDIT JI PŘEDNOSTNĚ. Pokud na objednávku nespěcháte, děkuji :) - i tak jí bude věnována nejvyšší péče :).


Děkuji velmi za pochopení a radost, kterou mi přináší "bytí" s Vámi! :)


Vaše Mellu zpěvavá :))

4 komentáře:

 1. Mellu ,tak šťastnou cestu a ať vám to tam zpívá!!

  OdpovědětVymazat
 2. juj no to je krásné .. užijte si a dodatečně přeji vše nej malé ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ach, jak jsi pěkně (krásný) jste! Hodně štěstí v Londýně! Možná, že moje dcera bude poslouchat ... Pozdrav z Berlína! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc moc moc....Ď! :)Margaretko, tak to by bylo prima :))...pozdravení do Berlína posílám! :)

  OdpovědětVymazat