středa 20. června 2012

Velké melluzínkovaté losování o bonusový balíček a slevy na příští objednávku ZA KVĚTEN 2012:)

Mé milé, 

Kde se vzala, tu se vzala, konečně se vyklubala :)...připravena je tu už delší dobu, jen kraťonký článek k ní napsat :)...za podladění "Růžovky" se tedy vrhám do víru losovacích výsledků a JSEM TU! :))

Následujíce pravidel Mellu opět vložila veškeré objednávky do rukou cizích a nechala si vylosovat čtyři šťastné výherce za měsíc KVĚTEN 2012 :).

Rychle tedy odhalíme tabuuuulkuuuuu a mrkneme okem, kdo že měl to štěstí veliké :))....ááááá....já mám radost velikánskou, že jsou mezi vylosovanými mé milé virtuální přítelkyně, které k Melluzínce chodí utrácet téměř od jejích "látkovacích" začátků :). Milé dámy, gratuluji velmi :)! Hezky si slevic i sleviček užijte a vybírejte, na které fešné kousky je využijete :). Slevové kupony budou platné po dobu 3.měsíců od okamžiku vystavení - více informací najdete během dne ve svých emailových schránkách. 


Zároveň také třesu virtuální pravicí mé drahé přítelkyni Olince, na kterou se usmálo štěstí větší než veliké a jako by to hvězdy věděly lépe než my, dopřály jí bonusového balíčku, který se bude skládat z 2.5m dle libovolného výběru z jemné kolekce VERONA :). Tomu se tedy říká narozeninový dáreček :)))...A přísahám na pupík naší druhorozenky (je tam, pořád si ho kontroluje, jestli nezmizel :))), že jsem při losování nepodváděla a kámoš random.org zasáhl sám :))...Olilali - doufám, že se ti ten můj elektronický parťák trefil do vkusu a přinese spoustu radosti :). Všecko nejlepčí a pusu k tomu! :) Úplně si vybavuju, když jsi poprvé objednávala historickou "tymiánovku" a ještě jsme si vykaly...ou jééé :)))...Ráda tě mám! :)

A teď už šupkydupky na to, co Vás čeká jako BONUS NA MĚSÍC ČERVEN :) .

A bude to tulivé, hřejivé, jemňoučké, supr na podzimní a zimní jehličko-hrátky :)))...prostě abyste měly dost času se připravit na zimní kruty a šerednému počasí dávaly na frak v krásném barevném outfitu :))...vualááá...TĚŠÍ SE NA VÁS FLANELOVÁ BOMBA MADELINE! :)

No to je krása :)...

Jen si ji hezky omrkněte a sněte si o pohodlných kalhotách, tunice, košily, dece, sukničce...a přemýšlejte, jak těch 2.5m nakombinujete :)))...

Laskavé, hravé a bezstarostné letní dny přeji! Moc si je užívejte s těmi, které milujete :)!

Děkuji :)... 

Vaše Mellu vděčná za Vaši přízeň :)

1 komentář:

  1. juchuchuchuchůůůůůů!!! Děkuji moc má drahá Milenko!!! Nemůžu uvěřit vlastním očím!! A Verona, ta je opravdu náádherná!! To bude těžký výběr. díky za krásný narozeninový dáreček, oslavím je ráda v předstihu:-)
    Oli

    OdpovědětVymazat