pátek 13. července 2012

Velké látkové šílenství u Melluzínky aneb 4 ze 4 žen doporučují :)))

Mé milé zákaznice a virtuální přítelkyně :), 

Novinky se tu Mellu kupí takovým způsobem, že už to nešlo jinak a musel přijít VELKÝ LÁTKOVÝ TŘESK :))...jinak bych snad ani nové skvosty neměla jak nafotit a přidělit jim místo hodné jejich krásy, elegance a jemnosti :). 

Místo klasické týdenní EXTRA AKCE je tu tedy extra akce v podobě velkého větrání regálů a když říkám velkého, myslím tím opravdu VELKÉHO :)))...

Do slev jsem zahrnula překrásné dětské kolekce od Riley Blake Designs, nad kterými Vám srdce zaplesá, jen rozbalíte svůj extra výprodejový balíček. A že jsou látečky dostupné za ceny opravdu mizivé až směšné, snad ani nemusím psát :). Zkušené oko a bystrý mozek pozná sám, že zasyslit se určitě vyplatí :)))...

A pokud chcete, aby o výši Vaší útraty drahá polovička nevěděla, písněte mi, že nechcete do balíčku vkládat fakturu a plaťte dobírkou přímo kurýrovi DPD! :)))))) Tím naznačuji i to, že NOVĚ můžete u Melluzínky využívat i této přepravní společnosti a ušetřit tak na poštovném díky příznivější ceně. Věřím, že služba to bude oblíbená nejen z toho důvodu, že vyjde levněji než větší balíčky posílané přes Českou poštu, ale i díky vstřícnosti doručovatelů, kteří se opravdu snaží najít si Vás za každou cenu :)). Z tohoto důvodu momentálně i ruším zasílání přes ČP typem balíků "do ruky", které vychází opravdu velmi draze.

ALE ZPĚT KE SLEVÁM, O TY TU HLAVNĚ BĚŽÍ! :)

Do slev jsou zahrnuty tyto nádherné kolekce a ještě několik "single" vzorů :). Však si je dohledáte ZDE :).  

Očkem hoďte po kolekcích: 
Inspirativní výtvory z nich můžete najít u Mellu v obchůdku ve FOTOGALERII a čím dál tím více (z časových důvodů) hlavně na "pinterestové" stránce, která skýtá obrovské možnosti mezinárodního propojení a inspirace. Nebojte se jí a propadněte jí také - a začněte třeba u Mellu :)).

A POZOR - NEZAPOMEŇTE, ŽE NA SLEVÁCH MŮŽETE UŠETŘIT VÍC, POKUD SE PŘED SVOU OBJEDNÁVKOU PŘIHLÁSÍTE NA MELLUZÍNČINY STRÁNKY POD SVÝM PŘIHLAŠOVACÍM JMÉNEM A NA ESHOPOVÉ CENY SE VÁM NAČTE NAVÍC JEŠTĚ VAŠE VĚRNOSTNÍ SLEVA!!! :) 

NA OBJEDNÁVKY OD NEZAREGISTROVANÝCH ZÁKAZNÍKŮ BUDE UPLATNĚNA POUZE SLEVA JAKO NA PRVOOBJEDNÁVKU 2%!!! SLEVOVÝ SYSTÉM SE NASTAVUJE MANUÁLNĚ - POKUD MÁTE DOJEM, ŽE MÁTE NÁROK NA VĚTŠÍ SLEVU NEŽ JE UVEDENA VE VAŠÍ ZÁKAZNICKÉ SEKCI, PIŠTE A URČITĚ JI DOLADÍME :). 

FAJNÉ, ŽE? :) 

A po zprávě dobré jedna nemilá informace pro ty, kteří čekají už jako na smilování na "kaufmanovské novinky". Velmi se omlouvám za opožděné dodání spousty látek nejen z rezervací. Bohužel, s termínem odesílání zásilek nejsem schopna hnout a vše je na dodavateli, jak připraví a vychystá...tentokrát vychystával opravdu dlouho a oproti očekávanému doručení do poloviny července tu látečky budou začátkem srpna - doufám, věřím a modlím se...jsem nedočkavá, na trní a na kdoví čem ještě :)))....vydržte se mnou, bude to stát za to a na podzim bude spousta novinek ke strojům :))...Děkuji na nekonečnou :)...

A na závěr už jen samá POZITIVA A JISTOTY :)). NOVINKY, KTERÉ TU UŽ NETRPĚLIVĚ ČEKAJÍ NA NASKLADNĚNÍ :)... Na své místo v obchůdku se těší 4 nové kolekce od Blend Fabrics, dále překrásná holčičí sovičkovka od Makoweru, střihy od Amy Butler a ještě pár zbývajících kousků střihů od Patty Young (modkid). V nabídce eshopu bude tedy téměř kompletní nabídka od obou velkých dam současného amerického designu. 

V záloze je i úchvatná Pattyina knížka, díky níž se vyřádíte na svých holčičkách, které nejsou "princezny", ale "cool" holky :)). Dále na Vás čeká horká novinková kolekce od Patty - Andaluzia v živých teplých letních barvách a svěžích mořských modrozelených tónech...achich ouvej :)))...Doufám,že  přemůžu čas a konečně vše přes víkend nafotím a naskladním :).

A málem bych zapomněla na "zmrzlinové" novinkové stuhy pro něžné duše, romantické či chaloupkové povahy (koník, srdíčkovka) a drsňáky (dinoušovaté kostry - uáááá) :))):
Přeji úplně ten nejbáječnější den - tvořivý, hravý, lenošivý...a děkuji, že jste tu se mnou...je to pro mne odměna přímo "indiánkově sladká" :).

Vaše Mellu, co si jde slupnout minimálně jednu polomáčenou sušenčičku :))))...

PS: Kdo dočetl až sem a přežil, nechť se zúčastní rychlosoutěže lumpačivé :). Pozor - pozor - pozor - Mellu vyhlašuje, že ten, kdož jako první napíše sem pod blog, na kterém ze 4 čb retro obrázků se skrývá udivená vižlička Twiggy, získá ke své objednávce bonusových 0.5m designové metráže dle mellu výběru navíc jako dáreček za bystrost a rychlost :).

4 komentáře:

 1. Na fotu číslo 3... Zkoušíme spaní bez plen. Tak mám teď pocit, že více převlékáme postel než spíme. :) Na novinky se už moooc těším. Brou noc. R.

  OdpovědětVymazat
 2. Zdravím Melu.
  Twiggy je na fotce 1. zleva v druhé řadě
  Juliška

  OdpovědětVymazat
 3. hezký den melu je to 3 foto(1 v druhé řadě)
  Andy

  OdpovědětVymazat
 4. VOLÁM BRAVOOOO VÁM VŠEM, ŽENIČKY MILÉ :). TREFILY JSTE SE SAMOZŘEJMĚ NA 100%! :))) NEJVÍC BRAVO OVŠEM VOLÁM PRVNÍ TIPUJÍCÍ - REGÍNCE DUBÍNKOVCE :))...GRATULUJI, EXTRA DÁREČKOVÝ PŮLMETŘÍK JE TVŮJ,MATIČKO NESPAVÁ :)))...ASPOŇ K NĚČEMU JE TO PONOCOVÁNÍ DOBRÉ :)))...HODNĚ SIL DO NĚJ A BŘÍŠKU POHLAZENÍ :)...

  OdpovědětVymazat