pondělí 5. listopadu 2012

Heaven & Helsinky by Patty Young pro holky, které nuda neba...

Jak se zdá, Pattyina tvorba nabírá na obrátkách a my nevíme, po čem dříve sáhnout :). Po úspěšných kolekcích Grand Bazaar a Andalucia 2012, je tu Patty s další peckou v podobě novinkové kolekce HEAVEN & HELSINKY v nádherných retro vzorech, které najdete jak BAVLNĚNÉ variantě, tak v ÚPLETECH.

Tato kolekce v sobě nese inspiraci modernou minulého století (1933-1965) a klasickým skandinávským designem.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak Patty vytvořila tuto kolekci, mrkněte sem :). Ve zkratce jen zmíním, že první byl název celé kolekce, pak Patty hledala inspiraci v barevných paletách a předmětech různého charakteru...,
... až vznikly dvě konečné palety METRO (moderní skandinávský design) a RETRO (inspirace 50/60/70tými léty). 


Patty tvoří vzor nejprve v černo-bílé verzi, teprve poté si hraje s mícháním barev.Když je hotova kolekce, přichází na řadu logo...... a po schválení ze strany MMF a zaslání prvních látkových vzorků Modkidu, vznikají pak první fešné šité kousky pro lepší prezentaci celé kolekce :).


V obchůdku najdete vybrané vzory z této kolekce a spoustu jemňoulinkých úpletů, které můžete hravě kombinovat mezi s sebou, ale i s bavlnou. Řekla bych, že se hodí ke většině Pattyiných kolekcí, ať už stávajích, či těm starším skvostům, které jsou dnes již nedostupné, ale které se u mnohé z nás dozajista najdou :).

Určitě se mrkněte na to, jak se "fotí" u Patty úplety a jak si holky užívají své hvězdné chvilky :).


A jako bonus můžete kouknout na takový "tutoriálek", jak si vyrobit svého vlastního "Larse" :))... 
 

Nebojte se být originálními, nebojte se kombinovat a být v davu nepřehlédnutelná :)!

Krásné podzimní dny plné zdraví a pohody přeji, 
Vaše Mellu s baciláky bojující :)

PS: A protože Patty snad ani nespí, můžete se během podzimu/zimy těšit na další novinky z její čerstvé kolekce TEXTURED BASICS, o které se více dočtete opět v jejím úžasném blogu a se kterými vykouzlíte zajímavé kombinace jako nic :). A také na novinkové "mini" střihy s touto novinkou související :). Huráááá....to bude krásné jaro a léto! :))

PS2: Určitě využijte i spoustu SUPR DUPR střihů od Patty Young. Inspirace je nekonečná :)...
 
A pro ty, kteří chtějí mít doma opravdu "cool" slečinku, doporučuji přímo prvotinu - avšak velmi povedenou - od Patty - knížku SEWING MODKID STYLE :). Užívejte si to! :)
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat