středa 5. prosince 2012

KDYŽ VLOČKY PADAJÍ A VÁNOCE SE BLÍŽÍ :)

Mé milé zákaznice, virtuální přítelkyně, drahušky veliké :), 

vločkovatá :)
Vánoční shon je v plném proudu a i nám se práší od řezáku o 106 :). Abychom všechny balíčky vyexpedovali tak, jak potřebujete a spokojenost zavládla jak u Vás, tak u nás, nastavujeme LAST MINUTE na VEŠKERÉ PŘEDVÁNOČNÍ OBJEDNÁVKY - tj. ty, které budou expedovány ještě v týdnu před Vánoci :). 

POZOR TEDY - V POSLEDNÍM PŘEDVÁNOČNÍM TÝDNU BUDOU EXPEDOVÁNY VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY, KTERÉ BUDOU UHRAZENY (tj. platba bude připsána na našem účtu) NEJDÉLE V PONDĚLÍ 17/12/2012. Ostatní uhrazené objednávky budou pak expedovány AŽ PO NOVÉM ROCE V PÁTEK 4/1 NEBO V PONDĚLÍ 7/1/2013. Záleží na tom, jak hodně se rozlenošíme :)). 

Po vzoru vážených pánů hokynářů ze starých dobrých časů děkuji uctivě za Vaše pochopení :). Jsme než ženy, které se během pár dní musí vybičovat k turbo výkonům a napéct a uklidit a zabalit a vybalit a nakoupit a potulit děti (i muže :)) a přitom všem vypadat úplně v pohodě, radostně a euforicky :)))...prostě JAKO VY! :))
Děkuji velmi za Vaši přízeň, za to že tu jste neustále se mnou, že je Vás víc a víc (stejně tak jako metráže v obchůdku :)), že se rády vracíte a že Vám naše láskyplné balíčky dělají radost stejně tak jako nám, když je pro Vás připravujeme :). 

Přeji všem co nejpoklidnější adventní čas...

S velkou lásku a ještě větší pokorou, 

Vaše Melluzína a její VELKÉ pomocnice&muž drahocenný až pozlacený :)

PS: Vím, že Mellu má restů fůry, postupně se je bude snažit odškrtávat a dělat Vás programově šťastnějšími a šťastnějším až nejšťastnějšími :)). 

PS2: PRO POZORNÉ ČTENÁŘE :)...VÁNOČNÍ LAST MINUTKA MÁ I SVÉ VÝHODY :)))....V PŘEDVÁNOČNÍM SHONU MELLU NABÍZÍ EXTRA BONUS V PODOBĚ SLEVOVÉHO KUPONU NA 5% Z HODNOTY VAŠEHO NÁKUPU, KTERÝ UČINÍTE DO "MÁJSKÉHO" 12/12/2012 - SLIBUJI, ŽE SVĚT SE POTOM NEZHROUTÍ A JÁ S VAŠIMI PENĚZI NEUTEČU :)))...A KDYBY SE ZHROUTIL, TAK UŽ NÁM TO VŠEM MŮŽE BÝT ŠUMAFUK :)))...KUPON JE OPAKOVATELNÝ ;). PŘED NÁKUPEM SE PŘIHLAŠTE JAKO VĚRNÁ ZÁKAZNICE (ČI SE ZAREGISTRUJTE :) A PRIMA SLEVICE JE VAŠE :). SLEVOVÝ KÓD: zh2JBN (platnost 06/12-12/12/2012 ;)).

Žádné komentáře:

Okomentovat