pondělí 8. prosince 2014

Dárková nelátková inspirace od Melluzínky

Naše milé a milí,

Ano, ano, novinky od Blend Fabrics již měly být vystaveny, ale život nám do každodenních radostí přináší změny, které nečekáme (nebo je očekáváme, ale později), a tak je tu mírné blendové opoždění. Omlouvám se tedy těm, kdo je netrpělivě vyhlížejí.Místo toho se zatím můžete potěšit a třeba i dárečkově inspirovat nádhernými záložkami, které nakreslila jedna báječná žena Hana, která jimi pomáhá svému 18ti letému synovi Markovi splnit si svůj sen o užitečnosti a smysluplnosti života, byť ho musí trávit v bolestech a nemoci, na kterou není zatím žádný lék. Více si předčetě přímo u mandal (třeba u téhle - LÁSKA A BEZPEČÍ :)).

Nyní a pouze DOČASNĚ máte tedy možnost obohatit sebe či své blízké o krásný dárek v podobě mandalové záložky do knihy. Nabízíme jich 16 různých druhů a počet je velmi omezený. Jakmile je vyprodáme, budeme se obratem snažit zajistit nové. Vše bude vycházet z aktuální dostupnosti vytištěných motivů, která má u sebe Hanka skladem.


Sama mám s automatickou kresbou výborné zkušenosti, takže z osobního přesvědčení a běžného života ji 100% doporučuji :). Záložky fungují na 100% a jsou JEDINEČNÉ :).

Osobně se mi projektem "záložky" plní také jeden velký sen, a to PODPOROVAT TOHO, KDO TO OPRAVDU POTŘEBUJE přes velké množství stejně naladěných bytostí. Děkuji za to převelice. Utvrzuje mne to v neustálém přesvědčení, že Vesmír prostě VÍ :).

Děkuji za Váš čas. Děkuji za to, že i Vy vnímáte poselství, která nám každodenní život přináší :).

Pokud si záložku koupíte, pomůžete Markovi a Hance splnit jeden lidský sen. Doufám, že pak budu mít možnost podělit se s Vámi o fotku z předávání finančního daru vybrané holčičce nebo klukovi :). Ať máme radost dvojnásobnou :).

Pokud si záložku nekoupíte, nevadí :). Třeba Vás i tak inspiruje - jak? To už je na Vás :).

Krásné dny v adventní čase přeji,
Vaše Mellu s novinkami látkovými v čertovském pytlíčku :)

PS: Postupně na Vás budeme sypat novinky od Blend Fabrics, RKF, Clothworks, MMF a snad nám DO 15/12 dorazí i minky, které se při přípravě zásilky velmi zdrželo :(((... Nevadí, udělejte si zatím radost aspoň záložkou nebo touhle krásnou písničkou :).


PS2: Od 16/12 chystáme STOP STAV OBJEDNÁVEK. JEŠTĚ UPŘESNÍME DETAILY V SAMOSTATNÉM NEWSLETTERU.
Žádné komentáře:

Okomentovat