pátek 14. listopadu 2014

Váš oblíbený DEN DOPRAVY ZDARMA

Naše milé a krásné :),

Martinskou husu pro Vás sice nemáme. Líto Vám to ale vůbec být nemusí :).
MÁME PRO VÁS TOTIŽ NĚCO MNOHEM LEPŠÍHO :). DOPRAVU ZDARMA NA 24 HODIN V NAŠEM ESHOPU WWW.UMELLUZINKY.CZ!!!

OD KDY: ÚTERÝ 18.11.2014 - 12:00 (poledne)

DO KDY: STŘEDA 19.11.2014 - 12:00 (poledne)

Příští týden budete mít celých 24 hodin na to, abyste se u nás pořádně porozhlédli a využili poštovné zdarma i na malé balíčky a objednávky v hodnotě od 300Kč s DPH.

Poštovné ZDARMA budete moci využít jak pro zaslání ČESKOU POŠTOU, tak DPD KURÝREM. Pokud byste si kvůli svému časovému harmonogramu přáli raději zaslání na pobočku ULOŽENKY.CZ či ZÁSILKOVNY.CZ, rádi Vám vyjdeme vstříct a i na tyto pobočky bude možné Váš balíček zaslat :).

Vzhledem k velmi nízké objednávkové hodnotě (poštovné zdarma JIŽ OD 300Kč) si vyhrazujeme právo upravit poštovné u velmi drobných balíčků tak, aby odpovídalo hodnotě a objemu balíčku. Tj. nepřeplácet Českou poštu a ušetřený peníz raději investovat do dalších nových krásných kousků pro Vás :). Platí zejména pro zasílání balíčků jako doporučené listovní psaní místo balíku do ruky.

PRO SLOVENSKÉ ZÁKAZNÍKY NASTAVÍME SLEVU INDIVIDUÁLNĚ A POŠTOVNÉ BUDE PONÍŽENO O ČÁSTKU ODPOVÍDAJÍCÍ HODNOTĚ POŠTOVNÉHO PO ČR ZA STEJNOU OBJEDNÁVKU/ZÁSILKU V ODPOVÍDAJÍCÍM OBJEMU A HODNOTĚ :). SLEVU APLIKUJEME MANUÁLNĚ NA VAŠÍ FAKTUŘE.

Můžete nám věřit, že Váš balíček připravíme a expedujeme s největší starostlivostí jako kdybychom ho posílali sami sobě :).Díky k obrovskému ohlasu této akce minulý rok také upozorňujeme na PŘEDPOKLÁDANÉ PRODLOUŽENÍ NAŠICH BĚŽNÝCH DODACÍCH LHŮT.

Minulý rok nás doslova zavalila objednávková lavina (během 24 hodin nám přišlo skoro tolik objednávek jako běžně za půl měsíce). A ačkoliv jsme stříhali a expedovali v našem maximálním tempu, čekací lhůta na doručení byla i tak méně příjemná než při našem běžném provozu, tj. i dva týdny místo 3-4 dny od načtení Vaší úhrady.

Tímto děkujeme za lidské pochopení, naše fyzické síly jsou nám drahé a spát i odpočívat se také musí :). Vašim balíčkům i tak dáváme tu největší péči, kterou si zaslouží :).

Přijďte tedy k nám a přidejte se k těm, kteří naši si naši akci "poštovné zdarma na 24 hodin" užijí a využijí! Pozvěte své milé a užijte si nakupování ve dvou, třech, čtyřech :)). VAŠE OBJEDNÁVKY RÁDI SLOUČÍME! :)

Těší se na Vás
Vaše Mellu a spol. řezací kolečka si brousící :))

Žádné komentáře:

Okomentovat