pondělí 9. února 2015

První velká várka novinek je tu!

Krásné dobré pondělní ráno, naše milé a milí :),

Děti se nám pomalu po měsíci marodění doma vzpamatovávájí a nepotřebují už maminku na 100%, takže se "vrhám" tempem trošku rychlejším než želva na naskladňování všech těch krásných novinek, které si tu pro Vás v polovině skladu syslíme :).

Rozjíždíme se kousky od Robert Kaufman Fabrics. Metalickým puntíky Spot On Pearl a  EXTRA ŠÍŘKOVÝMI Spot On Wide. Dále téměř kompletními novinkami z oblíbené kolekce Urban Zoologie (bavlny i flanely) a velkou várkou skvělých doplňkových látek REMIX-ových :).

V novinkách najdete i krásné látkové sety, které máme jen v limitovaném množství a po jejich vyprodání Vám nemohu zaručit, že je ještě seženeme. Proto tedy neváhejte dlouho :).

NAVÍC - JEDNA VELMI NEMILÁ ZPRÁVA - Ačkoliv se v tomto týdnu na našem skladě objeví ještě opravdu obrovská spousta novinek za "klasické ceny", máte-li možnost, neváhejte dlouho nad jakýmkoliv nákupem. Díky opravdu vysokému kurzu dolaru se nám již nepodaří udržet ceny americké metráže na stávající úrovni a látky výrazně podraží až o 50Kč/bm. Je nám to velmi velmi líto, nicméně nemůžeme prodej dotovat pro zachování stávajících cen :(. Jakmile dojde k dlouhodobějšímu obratu a dolar oslabí, více než rádi se s cenami vrátíme na nejnižší možnou úroveň :). DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

NOVINKOVÉ KOUSKY NAJDETE TUTO (jednorožci budou ještě doplněni):


Doskladněny ještě budou kníraté, puntíkaté, kytičkové a opičkové RKF úplety, srdíčková bavlněná kolekce All My Heart, krásné novinky od Norhcottu (auťáky, opičky, dinoušové flanely), novinky od Camelot Fabrics i MMF...no je toho fůra :)...Tak vzhůru dolů - tedy k látečkám! :)

Pokud Vám tedy nádherné sněžení za oknem dovolí od něj odtrhnout oči, mrkněte i k nám a ulovte si svého látkového sněhuláka :). A nezapomeňte, RÁDI VÁM OBJEDNÁVKY SLOUČÍME DO JEDNOHO BALÍČKU :).

Krásný nový týden plný radostí přeje
Vaše Mellu a spol.




Žádné komentáře:

Okomentovat