pondělí 27. dubna 2015

Těším se na spoustu novinek a chci je okouknout právě teď! :)

Naše milé a milí,

Čas běží zcela neúprosně a pro nás "nekonvenčky-rebelky" je to nadmíru velká zkouška stihnout všechno tak, jak si naplánujeme :). Jak mi připomíná můj milovaný muž, jsem věčným časovým optimistou a každý den je mi pak krátký :). Nebojte, zapracuji na tom a brzy se můžete (aspoň doufám a v duchu si to víc než slibuji) těšit na pravidelnější naskladňování i informace o tom, co pro Vás chystáme :). Věřte, že na jaro-léto jsou toho zase fůůůůry :)). A fůry toho na Vás k naskladnění teprve čekají :).

V polovině měsíce jsme si dosytosti užili Prague Patchwork Meeting a konečně nám dobíhají různá nachlazení z nedostatku odpočinku :). Chystáme losování všech , kdo se u nás na stánku zastavili a nechali nám s důvěrou svůj email, doufaje ve výhru nákupu v hodnotě 500Kč zdarma :). Určitě se také dočkáte PPM hlášení očima Mellu a už teď se těším na Vaše komentáře a postřehy :). Děkujeme všem, kdo se na nás přišli podívat a užili si svou nákupní chvilku právě u nás :). Moc si vážím i osobních setkání, která byla nesmírně obohacující, inspirativní, přátelská a pro mne velmi velmi motivující do další práce plné radosti a nadšení :).

Zatím se můžete brouzdnout po našich NOVINKÁCH A oblíbených DOSKLADNĚNÝCH KOUSCÍCH, které jsme pro Vás v průběhu minulého týdne postupně "nahazovali" do obchůdku :). V novém týdnu budeme pokračovat VE VELKÉM :).


A stále můžete pomoci a potěšit sebe i své milé :))... Během konce dubna/začátkem května ještě přidáme i mandalky DĚTSKÉ, kterými budete moci udělat radost dětem malým i těm dospívajícím :)...Záložka do čeholiv se hodí vždy :).
NAŠE BALÍČKY PRO VÁS JSOU PLNÉ LÁSKY A RADOSTI...RADOSTI Z TOHO, CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT A Z TOHO, CO PRO NÁS SVOU PŘÍZNÍ DĚLÁTE VY! :) DĚKUJEME VÁM ZA TO MOC A VÍC! :)

Vyberte si u nás tu nejkrásnější látku právě pro Vás :). Ráda Vám s výběrem pomohu :).

Krásný nový týden plný radostí přeji a držte mi, prosím, palce, ať jedu jako tryskomyš a Vy se dočkáte spouuusty lahůdek co nejdříve :).

Vaše Mellu s rozsněženou třešní za oknem :)


PS: A nebojte, pokud jste měli PPM z ruky a nemohli jste dorazit, chystáme překvápko i pro Vás :).


Žádné komentáře:

Okomentovat