úterý 5. května 2015

DALŠÍ NOVINKY A JUHŮŮŮ NOVÁ EXTRA AKCE ZA FANTASTIŠE CENY :)

Naše milé a milí :),

Upřímně řečeno doufám, že tento newsletter zafunguje a rozešle se opravdu v ten samý den, ve který ho píšu a ne zase až za dnů několik jak tomu bylo minulý týden :(...moje nervy :)...chystáme pro Vás už rozesílání lepší, hezčí, vymakanější, které bude fungovat na 100% :). Moc se na to těším :).

Tuto jen malé rychlé a úderné info, že jsme naskladnili opět něco málo novinek, které si můžete prohlédnout pěkně pohromadě tuto.

Máte-li doma auťákové nadšence, NAJDETE U NÁS něco právě pro ně :). Kolekce READY, SET, GO! 2 totiž potěší všechny malé záchranáře i aspiranty na stavební vzdělání :). Možná že i moudré řidiče autobusu a taxikáře :).Pro malé slečny (a některé nadšené pány kluky :)) - milovnice Elsy a Anny z Ledového království zase zalovte mezi vybrané třpytivky z nádherné kolekce WINTER FROST - no a, že není zrovna mínus dvacet pod nulou :).A ty můžete kombinovat třeba s dalšími holčičím kousky z vílí louky :).


A kdyby Vám to bylo málo nebo to nebylo zrovna ono, mrkněte do bombastické NOVÉ EXTRA AKCE, kde NENAJDETE JEN Emmu :).
Tak šup pro odpolední nebo noční nápoj :) a hurá na to :)....nepropásněte kousky za super ceny, ale hlavně užívejte dnešní nádherně větrný den! :)

NAŠE BALÍČKY PRO VÁS JSOU PLNÉ LÁSKY A RADOSTI...RADOSTI Z TOHO, CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT A Z TOHO, CO PRO NÁS SVOU PŘÍZNÍ DĚLÁTE VY! :) DĚKUJEME VÁM ZA TO MOC A VÍC! :)

Vyberte si u nás tu nejkrásnější látku právě pro Vás :). Ráda Vám s výběrem pomohu :).


Vaše Mellu s Xindlem v uchu :)


Žádné komentáře:

Okomentovat